tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Tim1

Tim je asi dvouletý, krásný, evidentně původně dobře živený, kastrovaný kocourek. Netušíme, zda byl vyhozen nebo se ztratil původním majitelům. Tak či tak jej našla jedna paní v Roztokách nad Vltavou, jak leží na silnici, těžce zraněn, zjevně po nárazu auta. Dovezla jej k veterináři a ten konstatoval několikanásobnou zlomeninu čelisti. Kocourka operoval a operace se zjevně povedla.

Bohužel pooperační péči veterinář podcenil, takže se za pár dní objevil zánět, ale on neuznal za vhodné dát žádná další antibiotika. Tim byl po operaci u paní, která jen našla, ale zdálo se jí, že je čím dál větší problém ho krmit stříkačkou a že nechce prostě papat  (byl, protože jej tlamička strašně bolela) a tak jej převezla do klecanského útulku Kocour Felix pražského spolku ochránců zvířat. Vzali jsme jej na veterinární kliniku a zde zjistili, že v důsledku  pooperačních komplikací mu vznikl problém s játra a ledvinami. Nicméně dostal infuze a léky a nyní už je na tom lépe. Je neuvěřitelně hodný a trpělivý, i když je vidět, že mu není ještě zdaleka dobře.

Nutně by ale potřeboval domácí prostředí a domácí péči. Prosíme, vezměte si jej někdo! Moc byste mu tím pomohli!

A pokud byste chtěli přispět na jeho léčbu, pomohli byste tím útulku a ostatním kočičkám – účet 179 500 872/0300, VS: 100214. Moc děkujeme!

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12

Tim2