tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Zrzek nalezenýš

Tento celkem mladý, kastrovaný, dobře živený kocour se našel 5. 4. 2014 v Jeremenkově ulici, Praha 4. Měl bílý obojek proti parazitům. S největší pravděpodobností je to kocour z domácnosti a může být jak ztracený, tak vyhozený. Prosím o zveřejnění a uvědomění vašich lidí.
To byla zpráva, kterou jsme zveřejnili 7. dubna, poté, kdy ho poblíž svého bytu našla jedna kočičí paní z Podolí. Vzala si jej domů a v okolí vylepila plakátky, že je nalezenec u ní.

Na plakátky se nikdo neozval, zato na zprávu na webu včera (17.4.) ano: volala paní z Mnichovic u Říčan, že kocourek jako by z oka vypadl jejich Garfíldovi, který se ztratil 2. dubna. Dala jsem jim kontakt na paní z Podolí a celá rodina se na něj jela hned podívat. A představte si - BYL TO ON!!! Poznali ho bezpečně nejen podle vzhledu a chování, ale také podle bílého obojku a typické jizvičky pod okem, která byla stopou po loňské operaci. Šťastně si jej odvezli domů. Nicméně nad šťastným koncem visí stín - za týden po Garfíldovi se těmto lidem ztratila ještě kočička typu "whiskas". Mají podezření, že to je cílený útok některého souseda a že kocoura a zřejmě později i kočičku, prostě záměrně naložil a někam odvezl. Fotky kočičky brzy zveřejníme a prosíme, pomozte nám ji hledat - může být kdekoli - v Praze i jinde.