tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Pračka

Celkem více než 160 kočiček a kocourků, kteří nyní obývají útulek PSOZ Kocour Felix v Klecanech má pochopitelně nemalou spotřebu všeho - včetně čistého prádla, hlavně pelíšků a koberečků. Není tomu tak dávno, kdy jsme hromady špinavého textilu zvládali celkem bez potíží (až na šílený účet za vodu a elektřinu, ale to je jiná kapitola). Díky laskavosti sponzorů jsme totiž měli tři funkční pračky, z toho dvě starší a jednu novou. Bohužel postupně pod náporem špíny a hlavně všudypřítomných chlupů všechny odešly. Přivolaný opravář konstatoval, že už jim není pomoci… Jenže kupa počůraného a pozvraceného textilu se už během dvou dnů zvětšila natolik, že se to stalo neúnosným. Tři z nás, kdo máme doma pračky jsme si po dvou, třech pytlích textilu odnesly domů a pereme ve svých pračkách. Ale to nestačí, kupa prádla roste pomaleji, ale roste.

Moc tedy prosíme všechny naše příznivce:
1. Kdo byste nám pomohli sehnat nějaké další pračky, z nichž kdyby aspoň jedna byla taková, která snese větší zátěž, než pračka v domácnosti.

2. Kdo máte doma pračku, v níž by vám nevadilo, do doby, než seženeme vlastní, vyprat několik várek pelíšků z našeho útulku, prosím, přihlaste se. Pokud nebydlíte daleko, můžeme pár pytlů prádla klidně přivézt a suché zas odvézt.

Jistě lze namítnout, proč špinavý textil nevyhazujeme? Máme však sice textilu dost, ale jsou to pěkné pelíšky, některé i šité na míru a byla by to fakt škoda. Moc děkujeme za pochopení a předem i za pomoc.

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12 (volejte prosím večer)