tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Leon1
Jak už jste si mohli před pár dny přečíst, nádherný, mailivý, veliký, částečně dlouhosrstý zrzek Leon byl nalezen v Čimickém háji. S největší pravděpodobností to byl chovný kocour (není kastrovaný), kterého někdo vykopl, když se mu přestal vyplácet. Po několika dnech jsme si všimli, že má něco s očima. Neustále slzel a měl kolem očí usazeninu. Když se na něj podívala naše veterinární koordinátorka Maria, bylo jasno: Leon měl spodní víčka narostlá naopak a srst na nich mu neustále dráždila oči. Rozjeli jsme se s ním neprodleně k vynikajícímu zvířecímu očaři, dr. Beránkovi a ten rozhodl o operaci. Od 19. Srpna je Leonek už po operaci a za několik dní by měl už být zcela v pořádku. Pár dní před ním jsme ale museli, také u dr. Beránka, nechat pro změnu operovat koťátko s prasklou rohovkou. Podle všeho také bude nakonec vidět na obě očička.
Jenže.... Přestože pan doktor Beránek je na nás co se ceny týče moc hodný, přece jen se to teď najednou vyšplhalo na několik tisíc. A když k tomu připočítáme další náklady na veterinu, protože teď je období, kdy se nemocní kočičí chudáci doslova rojí, už zase se finance na našem účtu povážlivě ztenčily.

Pokud byste tedy měli chuť přispět na operaci Leona a malého černého kočičáčka a vlastně i na další kočičky a kocourky, budeme moc rádi i za menší částku. Číslo účtu je 179 500 872/0300, variabilní symbol 0814.
PS: Leon bude už brzy hledat nový domov a je vážně úžasný!

Leon2

Leon3