tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Mejsi

A to jedině díky neúnavnosti jeho majitelky, která to nevzdala. Níže si přečtěte, jak se našel a kde byl, může se vám to hodit, kdyby se ztratila vaše kočička či kocourek. Majitelka Mejsiho, paní Lucie, nám napsala:

Po třech týdnech se včera večer se ve 22 hodin našel. Našel ho jeden pán na chodbovém balkóně, který vedl do vnitrobloku – ale pozor – v domě o dvě ulice dál a ještě přes větší ulici! Nechápu, jak se tam mohl dostat  - všechny dveře jsou prý standardně zamčené, kromě balkónu ve 4. patře a Mejsi byl na balkóně ve 3. Patře. Ale pán byl tak hodný a večer mi zavolal. Naštěstí pomohla letáková kampaň. Abychom ho přes zavřené dveře dostali ven, museli jsme vzbudit sousedku, která měla balkón hned vedle. Trochu jsme paní asi vyděsili (večer jí stáli 3 lidi za dveřmi), ale nakonec mě pustila dovnitř :-) Shledání to bylo uplakané na obou stranách. Mejsi mňoukal a lísal se jak blázínek. Je strašně hubený, ale jinak je v pořádku a nic mu není. Už je doma se svým kamarádem.

Opravdu nejúčinnější, jak se zdá, jsou velké letáky na ulici. Nechala jsem si od O2 poslat SMS lidem v okolí a od české pošty roznést malé letáčky lidem do schránek, ale nakonec se osvědčili velké letáky na ulici a to, že jsem je obnovovala