tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Duch

Pozvánka na adventní umísťovací výstavu koček v kavárně U Chlupatýho ducha v sobotu 3. prosince:

Jsme ochranářská organizace zabývající se ochranou zvířat, zejména opuštěných koček. Bezprizorné kočky k nám přicházejí ze všech oblastí v Praze a okolí, i když při vzniku našeho sdružení v roce 2001 jsme se chtěli primárně zaměřit na oblast Podbrdska, jelikož v té době v této oblasti nebyla žádná organizace, která by kočkám pomáhala.

Postupem času se naše činnost rozšířila i na hlavní město Prahu, protože i v Praze jsou bezprizorní kočky ve dvorcích, sklepeních apod.. Nebylo možné nevyslyšet prosby občanů o pomoc pro tyto kočky. 
Začátkem prosince budeme již tradičně pořádat Adventní umísťovací výstavu opuštěných koček v kavárně U Chlupatýho ducha na Starém Městě. Umísťovací výstavy pořádané v minulých letech byly velmi úspěšné. Podařilo se nám umístit velký počet opuštěných koček do nových domovů a přišlo nás podpořit hodně návštěvníků. Doufáme, že letošní námi pořádaná výstava bude mít stejný úspěch jako předešlé výstavy. 
Všechny kočky v naší péči jsou očkované, odčervené a dospělá zvířata jsou kastrovaná. Kastrací všech dospělých koček v naší péči se snažíme zajistit snížení počtu bezprizorných koček. Před zahájením výstavy je přítomen přímo na místě veterinární lékař a kočky jsou veterinárně prohlédnuty. Potvrzení o zdravotním stavu každé kočky je potvrzeno v očkovacím průkazu. 
Dana Javůrková, Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko