tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Společnost

1) ZASTAVME BOLEST A MRZAČENÍ PRASAT/END PIG PAIN

Milióny evropských selat podstupují ročně bolestivé mrzačení svých těl:  chirurgickou kastraci, zkracování ocásků a uštipování/ubrušování zubů , zaživa, bez umrtvení nebo anestézie.

KASTRACI SELAT BEZ UMRTVENÍ nebo anestézie umožňuje směrnice EU a náš zákon na ochranu zvířat do 7 dnů věku kanečků! Kanečkům jsou z těla zaživa, za plného vědomí, vyříznuta varlata! Rána není zašita, pouze polita dezinfekcí. 

Selatům jsou bez umrtvení ZKRACOVÁNY OCÁSKY  – kleštěmi nebo upálením pomocí kauteru. 

Jejich ZUBY JSOU KRÁCENY  uštipovány nebo ubrušovány.

Zastavení brutalit páchaných na zvířatech lidmi v zemědělství žádají lidé mající soucit již desetiletí . Nová evropská kampaň END PIG PAIN sjednocuje naše úsilí v rámci EU. PODPOŘME KAMPAŇ a UKONČEME KRUTOSTI NA PRASATECH - SELATECH!  

Další informace a videa. 

Společnost 2

2) Připojte svůj hlas i pod VÝZVU EVROPSKÉ KOMISI ZA UKONČENÍ DLOUHOTRVAJÍCÍCH TRANSPORTŮ ZVÍŘAT. Děkujeme Vám. 

Česká republika je, bohužel, na předním místě v počtu vývozu živých zvířat do Turecka. Žádný finanční zisk pro české a zahraniční obchodní firmy, chovatelské organizace a většinu chovatelů není dost špinavý na to, aby jej nerealizovali. Zvířata posílají na náročné předlouhé cesty do destinací, kde čeká bolest, brutalita, strašná smrt. Mají na svědomí také strádání, týrání a umírání býků v transportu 22 kamiónů z ČR do Turecka v horkém létě 2017.

3) ZÁBAVNÍ PYROTECHNIKA? SPÍŠE BOMBOVÝ ÚTOK!

Náš hlas, a to doslova, potřebují všechna zvířata v tomto náročném vánočním období. Všichni to známe – střelbu a výbuchy tzv. zábavní pyrotechniky a jaké škody s tím její uživatelé páchají. Rozeslali jsme okolo 15 tisíc letáků o škodlivosti pyrotechniky, jste-li z Prahy, stále je možnost si je vyzvednout v Michelské ulici, v Domě ochránců přírody (otevřeno i 27. – 29. 12.). Rozdávat je mládeži, do schránek, policii, do obchodů a kam uznáte za vhodné.  Letáky a další informace jsou zde ke stažení. 

Posílejte nám vaše zkušenosti, záběry a videa, jak pyrotechnika postihuje vaše a další  zvířata na s.pro.zvirata@spolecnostprozvirata.cz . Použijeme v roce 2018 při argumentaci za zákaz prodeje a použití nejhorších typů pyrotechniky. 

PODPOŘTE NÁS a úsilí o změnu současné situace. Děkujeme.

Stále shromažďujeme částku 23 000 Kč – tj. náklady na tisk a distribuci letáků o škodlivosti pyrotechniky. 

Sledujte rychlejší informace na Fb: Společnost pro zvířata – Z. O. ČSOP 

S pozdravem za Společnost pro zvířata

Dita a Jaromíra

Společnost pro zvířata - ZO ČSOP (Society for Animals)

Michelská 5, 140 00 Praha 4, CZ

facebook.com/spolecnostprozvirata.cz

spolecnostprozvirata.cz

č. účtu: 158182860/0300