tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Pomoc

Milí přátelé kočiček, poté, kdy náš útulek Kocour Felix po zhruba třech letech náhle opustily obě ošetřovatelky (tedy hlavní osoby, které se o kočičky starají), jsme začali zoufale shánět lidi. I díky mnoha z vás se pár lidí o práci v útulku přihlásilo. ´Jenže asi polovina jich odpadla, jakmile se dověděli, že jsme v Klecanech, tedy pro ně z ruky. Další, když přišli do útulku a zjistili, že ta práce není jen o mazlení kočiček a spoustě času na chaty. Zůstali dva lidé na plné směny a jedna studentka na občasnou výpomoc. Ti dva jsou šikovní a potřebnou práci by zvládli. Jenže odměna je 80 Kč na hodinu a po dvou dnech mi oba oznámili, že jim to přijde vážně málo a že pokud zavadí o lépe placenou práci, bohužel odejdou jinam. Takže jsme tam kde jsme byli a je to vážně krize!

Cesta tedy je buď najít někoho, komu by ty peníze stačily a dělal to opravdu jen kvůli kočkám (třeba ne moc starý důchodce, který má v podstatě z čeho žít nebo někdo, koho živí partner...).

A nebo ještě lépe: najít zdroj peněz, z nějž by se dalo dát současným pracovníkům aspoň 120 Kč na hodinu.

Prosím velice: nemáte někdo nějaký kontakt, třeba na majitele firmy, která by si mohla dát třeba 20.000 měsíčně do nákladů? Klidně můžeme poskytnout smlouvu o reklamě, kterou též skutečně realizujeme, takže to jde pak celé bez problémů do nákladů.

Je to šílené, ale doba je taková - nejsou lidi a za málo peněz už vůbec ne a postavit chod útulku se 160 zvířaty na dobrovolnících vážně nejde.

Předem moc díky za pomoc v opravdu zoufalé situaci!
Hanka Janišová, PSOZ