tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Prosba

Milí přátelé kočiček a kocourků, letošní jaro se bohužel vyznačuje nejen obvyklým "kittenboomem", se kterým jsme počítali, ale také neuvěřitelným výskytem lidí, kteří přicházejí o bydlení a dávají nám své kočky a kocourky a lidí, kteří nacházejí těžce nemocné nebo zraněné chlupáče a nemají na to (ani sílu ani finance) aby se o ně postarali. A když nám pak volají, že když je nevezmeme, nechají je prostě na ulici, že jim nic jiného nezbývá, nemáme prostě to svědomí, abychom je odmítli (zejména když nám vždy říkají, že už ostatní útulky obvolali a ty je odmítli, že nemají kapacitu. My kapacitu fakticky máme, jsme největší. Ale nemáme už peníze.

A tak nyní, pokud se situace nezlepší, nejen že budeme muset vyhlásit aspoň na půl roku stop stav z finančních důvodů, ale přestat navštěvovat veterináře s již rozléčenými případy.

Je namátkou: Ruský modrý s komplikovaným zánětem močového měchýře (asi proto byl vyhozený), černá kočička a mourek s ledvinovými problémy, černobílý stařeček s ledvinami a dva černí, kteří by nutně potřebovali vytrhat zuby. Pět kočiček, které nutně potřebujeme vykastrovat hned, šest kojících matek, které budou potřebovat kastraci za měsíc a jejich koťátka, celkem 18, která budeme muset naočkovat.....atd.

(A taky nám už docházejí konzervy...)

Pokud máte možnost nyní přispět jakoukoli částkou, zachráníte život výše zmíněným kočičkám a kocourkům a též mnoha další, které bychom jinak museli odmítnout.

Číslo účtu: 179500872/0300.

Za každou stovku MOC děkujeme!

A pokud byste se na vlastní oči chtěli přesvědčit, že to je pravda, můžete do našeho útulku kdykoli přijet.

Hanka Janišová a všichni z útulku Kocour Felix