tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

K5

Milí kočičí lidé,
Opět moc prosíme o pomoc! Před týdnem se na nás obrátila paní Jarka, která se stará o nejméně 20 volně žijících kočiček u sběrného dvora na Libeňském ostrově. Sama žije jen z invalidního důchodu a přesto kočičky pravidelně krmí a také nechává kastrovat. Jenže teď se jí jeden z jejích svěřenců doslova připlazil domů s jasně zlomenou nožičkou. Na naši radu jej Jarka vzala na veterinární kliniku Fénix a tak zjistili, že se jedná o opravdu komplikovanou zlomeninu (viz rentgen). Ačkoli nám dělají vždy slušné ceny, řekli, že operace se vším všudy bude stát kolem 10 tisíc. Takovou sumu paní Jarka samozřejmě nemá a nemohli jsme připustit, aby mladý, jinak zcela zdravý kocourek umřel.

Tak jsme řekli, že to zaplatí náš spolek. Ovšem naše finanční situace je poslední dobou opravdu příšerná a tak jsme tohle řekli s tím, že doufáme, že nám kočičí lidé pomohou.
MOC tedy prosím o finanční pomoc, přičemž pomůže každá stokoruna! Pokud můžete, pošlete prosím na účet PSOZ 179500872/0300 jakoukoli částku s heslem „Miki z Libeňáku“.
Obrovské díky!
Hanka Janišová a všichni z Kocoura Felixe

K1

K2

K3

K4