tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Ex

Nedávno jsme psali o tom, že chceme pomoci paní od Příbrami, která v exekuci přišla o domek a zůstalo po ní 14 kočiček. Nakonec se ukázalo, že jich bylo 17. Dvě jsme umístili už od ní, čtyři se zatím nepodařilo chytit a 11 z nich je už u nás v útulku Kocour Felix v Klecanech. Než jsme je k nám vzali, ještě u ní jsme je naočkovali. Jenže samozřejmě ani jedna není kastrovaná...

A aby toho nebylo málo, volala mi v pondělí 28. 1. paní z Břevnova, že její sousedku, která má osm koček, právě exekučně vystěhovávají z bytu. Paní prý sedí na chodbě domu a kočky jsou naskládané v pytlích na zemi (viz obrázek). Neví kam jít, natož pak s kočkami. Co jsme mohli dělat? Poprosila jsem kolegu Dana, aby tam zajel s přepravkami a kočičky přivezl. Jenže jak je přendával z pytlů do boxů, zjistil, že jich je jen sedm. Takže sedm kočiček je nyní také u nás v Kocouru Felixovi. A ta osmá? Exekutor mě včera pustil do bytu, dala jsem tam jídlo a dnes do rána bylo snědené. Takže nás čeká ještě napínavé hledání (snad) poslední kočky v bytě po strop naplněném haraburdím. No a samozřejmě ani těchto osm kočičáků není kastrovaných.

To znamená, že nás v nejbližších týdnech čeká celkem 23 kastrací, tedy jde o částku kolem 16.000. A k tomu samozřejmě vakcinace (včetně těch, které již proběhly) celkem zhruba za 7000 Kč.

A to je pro nás pravdu šílená částka!

Pokud by se nepodařilo ji sehnat, museli bychom vyhlásit stop stav z finančních důvodů, jenže to by zase další kočičky, které by pak neměly kam jít, stálo život.

Prosíme tedy vás všechny, kdo můžete a chcete pomoci, pošlete, třeba i malý obnos na účet PSOZ 179500872/0300. Každá koruna moc pomůže! Děkujeme!

Hanka Janišová a všichni z Kocoura Felixe