tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Ch Chlupac jeste v narkoze

Chlupáč z Odolky je zatím "pracovní" jméno asi dvouletého, dost plachého kocourka, který žil se skupinkou místních koček u sídliště v Odolene Vodě. PSOZ se ujal odchytů a kastrací v této lokalitě, a tak jsme chytili i jeho. Jenže na veterině zjistili, že to nebude jen tak - kocourek měl totiž tříštivou zlomeninu patní kosti, a tak bylo jasné, že kdybychom mu to nechali jen tak srůst, na volno by nepřežil a i kdybychom ho nechali v útulku, do konce života by ho to bolelo. Co tedy s ním? Nechat - jinak mladého a zdravého - kocourka utratit? Neměli jsme to svědomí...

A tak jsme se rozhodli poslechnou radu lékaře a nechat jej operovat. Operace však byla opravdu komplikovaná, a tak se její cena včetně následné hospitalizace vyšplhala na (pro nás šílených) 12.500 Kč! A další peníze bude stát vyndání hřebů, které bude následovat po zhojení. Pro organizaci, jako jsme my, která má nyní v útulku zhruba 160 kočiček a kocourků a nyní čeká obvyklý jarní a letní "kitten boom", s všemi ošetřeními a hlavně očkováními nalezených koťátek, je to opravdu šílené.

Proto prosíme všechny hodné lidi, milující zvířata, kteří mohou postrádat byť i menší částku, aby nám pomohli jeho operaci zaplatit. Pokud máte chuť pomoci, zašlete prosím jakoukoli částku na číslo účtu 179500872/0300, heslo "Chlupáč".

Moc děkujeme!

Hanka Janišová a všichni z útulku Kocour Felix v Klecanech

Ch Chlupac jeste v narkoze 2

Ch Nozka

Ch Operace

Ch Rentgen 1

Ch Rentgen 2