tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Chlupáč 2

Náš starý dobrý známý, Chlupáč z Odolky je po úspěšné operaci nožičky i po kontrole. Na veterině Fénix pět odvedli výbornou práci a jim i všem, kteří jste na něj přispěli, moc děkujeme!

Jenže... ještě má v nožce šroub a musí jej tam mít celkem šest týdnů. Až se bude šroub v narkóze vyndávat, bude Chlupáč též kastrován. Zatím však musí být pouze v bytě a to je kámen úrazu. V dočasce, kde zatím bydlí, nemůže být venku z klece, protože by zcela jistě utekl, je stále velice plachý. Jenže v kleci je strašně nešťastný a tak není šance na umazlení.

A představte si - šest týdnů strávit v kleci, když už tam tři týdny je! Nic neudělal a takové vězení! A tak naléhavě hledáme někoho, kdo má zabezpečený byt a zkušenosti i s plachými kočkami a kdo by měl dostatek trpělivosti a zkusil ho umazlit - ať už by si ho pak nechal nebo bychom mu našli trvalý domov a nebo (kdyby nebyla jiná možnost) mohli pustit zpět do lokality, odkud je. V útulku taky být nemůže, protože tam by buď byl též v kleci a nebo volně, ale zcela mimo kontrolu a možnost umazlení - obojí je špatně, samozřejmě.

Přitom je to opravdu nádherný, mladý dlouhosrstý kocourek, který by byl (až se umazlí) ozdobou každé kočičí domácnosti. Najde se někdo, kdo mu dá šanci?

Pokud jste to právě vy, volejte prosím 728 193 712 nebo pište na psoz@seznam.cz

MOC děkujeme!

Hanka Janišová a Chlupáč z Odolky