tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Bulovka

Milí kočičí lidé, jak asi víte, v areálu nemocnice Na Bulovce žije několik skupin převážně kastrovaných koček. Vyskytují se na různých místech, kde je lidé krmí. Na třech z těchto míst dosud třikrát týdně pravidelně krmila jedna úžasná stará paní - paní Inka. Ta však má nyní velké zdravotní problémy a tak krmit nemůže a je otázka, zda ještě někdy moci bude. Naléhavě proto sháníme někoho, kdo by se krmení, celkem na třech místech v onom areálu, ideálně také třikrát týdně (nebo třeba i častěji) ujal.

Náš polek je schopen dodávat granule, takže by nešlo o finanční náročnost, ale o čas toho člověka. Ideálně, kdyby to byl někdo, kdo na Bulovce pracuje či poblíž bydlí - paní Inka dojížděla až ze Smíchova, ale to samozřejmě není ideální stav.

Jinak pokud se na těch krmných místech ukáže nějaká nekastrovaná kočka, například březí a nebo koťata, samozřejmě se jich PSOZ ujme.

Pokud se někdo najde, prosím, ať mi napíše na  psoz@seznam.cz nebo zavolá či napíše sms na 728 193 712. Vše mu ukážu a předem první dávku granulí.

Děkuji

Hanka Janišová, PSOZ