tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Maturita

Dobrý den a ahoj, tentokrát neposílám prosbu o pomoc konkrétní kočičce, ale pro podporu člověka, který pracuje v organizaci, která velmi pomáhá útulkům a bylo by super, kdyby v tom mohl pokračovat. prosím tedy moc o lajknutí - viz níže a další rozeslání vašimi kanály s komentářem, jaký sami uznáte za vhodný.

Moc děkuji

Dobrý den všem našim útulkům a dočaskám,

obracím se na Vás, jakožto pracovník v projektu Click and Feed, tentokrát s poměrně atypickým dotazem. Značná část z Vás mě zná jakožto správce naší emailové adresy, eshopu a také webových stránek, avšak v největším kontaktu jsem s Vámi všemi právě v emailu, kde řešíme veškeré problémy, jednotlivá obdarování, apod. Dnes se na Vás však obracím s žádostí o podporu já!

Jak někteří možná víte, jsem kromě pracovníka v tomto - dle mě úžasném projektu - také student na střední škole. Letos mě však oproti všem předešlým letům čeká zvláštní zkouška a to sice maturitní ročník a samotná maturita. Jakožto předseda třídy mám ale také na starost organizaci našeho maturitního plesu, vyřizování výzdoby apod. A právě proto Vám všem píši o pomoc.

Zapojili jsme se se třídou do celostátní soutěže o titul "Třída roku", kde by nám výhra finančně podpořila nás maturitní ples a především by nám tato firma, co soutěž pořádá, ples vyzdobila a tím by mi spadl obrovský kámen ze srdce. Uvažoval jsem dlouhou dobu, zda nebudu nucen na rok práci v Click and Feed přerušit, jelikož počet povinností do školy roste, Vás co nám píšete spousty mailů je stále víc a víc a do toho mě čekala organizace plesu... je toho víc než dost, ale díky Vaší podpoře by jedna z těchto velkých povinností mohla ze mě naprosto opadnout a já tak mohl věnovat čas, co bych jinak trávil nad vyřizováním plesových záležitostí, právě nadále našemu projektu Click and Feed a především Vám všem, co byste žádali o naši pomoc :-).

O co tedy prosím jde - soutěž probíhá na sociální síti Facebook a celé "gró" soutěže jsou obyčejné LIKE (lajky). Tímto bych Vás všechny chtěl moc požádat, zda byste na svých osobních, útulkových a jednoduše všech účtech, co jste schopni sehnat, dali hlas právě naší soutěžní fotografii a tak nám pomohli k vítězství (foto se zelenou knihou viz příloha). Fotku je po rozkliknutí odkazu nutno otevřít kliknutím právě na ni a až na otevřenou fotografii umístit LIKE (prosím pouze obyčejné LIKE, srdíčka a jiné reakce nám nebudou uznány).
Zde zasílám odkaz na samotnou fotografii: https://www.facebook.com/promaturak/photos/a.2403378796376972/2412492398798945/?type=3&theater

Tímto bych Vám všem chtěl MOC PODĚKOVAT a věřím, že právě díky podpoře Vás všech zdoláme konečně první místo (jsme aktuálně druzí) a já díky tomu nebudu muset řešit, zda dokážu vést Click and Feed i nadále či nikoli :-).

--
S pozdravem a přáním hezkého dne Chytil Matěj - pracovník v projektu Click and Feed, správce e-shopu, emailové schránky a hlavních webových stránek.

www.clickandfeed.cz
www.eshop.clickandfeed.cz