tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Laura

Kočičku, které jsme dali jméno Laura, našla ve čtvrtek 19.9. stará paní na Černém mostě. Kočička se plazila po dětském hřišti a ostatní lidé se na ni klidně dívali a nikdo se nesnažil jí pomoci. Paní bylo jasné, že bez pomoci umře a tak zavolala nás, Pražský spolek ochránců zvířat. Kolegyně měla naštěstí čas a tak pro kočičku hned jela a vzala ji na veterinu. Zde ji vyšetřili, udělali rentgen a zjistili, že má komplikovanou zlomeninu pánve. A verdikt zněl: operace bude stát 10 - 12 tisíc korun.

Ačkoli jsme na tom právě teď finančně velmi špatně - máme naprosto plný útulek a v něm a několika dočaskách mimo jiné skoro 30 koťátek (což znamená vakcinace a další velké výdaje) - rozhodli jsme se, že kočičku nenecháme uspat a půjdeme do toho. Laurinka je mladá, jinak naprosto zdravá a velice přítulná - zřejmě domácí a asi vypadla z okna (poblíž místa, kde se našla jsou paneláky). Prostě jsme neměli svědomí ji připravit o život...

A tak se nyní obracíme na vás všechny, kteří máte dobré srdce s prosbou o příspěvek na její záchranu. I malá částka moc pomůže a také pomůže, pokud budete tuto prosbu šířit mezi svými přáteli.

Číslo účtu PSOZ: 179500872/0300, předmět: Laura

MOC děkujeme!

Kočičky i lidé z útulku PSOZ Kocour Felix