tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Prosek

Vážení kočičí lidé,

prosím velice, kdo víte o dalších kočičích lidech (raději v tomto případě mladších), prosím abyste nás urychleně zkontaktovali! V Praze na Proseku v ulici Jablonecká (a brzy to bude i na dalších místech), se bude v nejbližších dnech uzavírat technické podlaží, kde žijí kočka a to v celém bloku v podstatě najednou. Kočky tedy zůstanou zavřené v podzemí, kde jim hrozí smrt hladem a žízní. Někteří předsedové místních SVJ se s námi, kteří chceme kočičky během cca 3 měsíců (aby se zajistila i koťata, která nyní mohou být na odchyt ještě moc malá), naprosto odmítají spolupracovat, jiní však naštěstí jsou ochotní tam naše lidi několikrát týdně pustit.

Jde ale o to, že lidé, kteří místní kočky krmí jsou starší a fyzicky ne zcela ok, takže nemohou lézt třikrát týdně do technického podlaží, dávat sem jídlo a vodu, obsluhovat sklopce a kamery (to vše máme). Prosto naléhavě hledáme dobrovolníky, kteří by cca po dobu cca tří měsíců mohli třeba jeden či dva dny v každém týdnu toto v onom technickém podlaží zajistit. Pokud by se našli aspoň tři lidé, tak se v každém týdnu vystřídají. Koordinovat je bude člověk, který právě sám tam lézt nemůže.

Bez této pomoci to nedáme a kočičky tam zemřou!!!

Kdo máte chuť a možnost pomoci, zavolejte mi prosím na 728 193 712 nebo napište na psoz@seznam.cz a ráda popovídám podrobnosti a předám kontakty.

Moc děkuji!
Hana Janišová, PSOZ