tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Depozit
Přichází jaro a na nás se valí šílené množství žádostí o pomoc kočkám. Už jsme přijali jednu těhotnou kočku, v jedné lokalitě na nás čeká ale potenciálně dalších přibližně deset. Z jedné lokality, kde se bude bourat, budeme potřebovat umístit 10 až 20 koček (část z toho jsou koťata) a ještě budeme přijímat 20 koček z exekuce. Náš útulek takové šílené množství není schopný sám zvládnout.


Proto hledáme schopné kočičí rodiny, kteří by byli ochotní k sobě na určitý čas vzít některé kočičky, které to potřebují. Může se jednat o těhotnou matku, která by u nich porodila a dva měsíce vychovávala koťátka nebo se může jednat o koťata. Všechna koťata se musí dvakrát naočkovat a pak již mohou zamířit do útulku nebo do nových domovů.
Jak to funguje? Veškeré veterinární náklady hradíme my, pokud je potřeba, zajistíme i ostatní potřeby pro kočky. Vy kočkám zajistíte prostor k bydlení a péči. Kočky od vás buď poputují rovnou do nových domovů nebo po naočkování zamíří do útulku. Máte právo se rozhodnout pro to, že si necháte jakoukoliv z kočiček, kterou máte v dočasce.
Kdokoliv by měl zájem nám pomoci, kontaktujte nás buď tady nebo na psoz@seznam.cz nebo na tel. čísle 728193712.
Děkujeme!

PS: ilustrační foto matky s koťaty, je to Laura, která loni vychovávala koťátka v karanténě 2