tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Zizka
Žižka (naroz asi 2018) je neuvěřitelně hodný a přítulný kocourek, který miluje lidi. A je navíc velice statečný. Do útulku PSOZ Kocour Felix jej přinesla paní, která jej našla ležet před svým domem se strašnou mokvající ránou v místě, kde běžně bývá oko. Vzali jsme kocourka ihned na veterinu, ke specialistovi na oči. Ten mu ránu vyčistil, prohlédl a zjistil, že je stará už několik dnů a vznikla nejspíše tím, že ubohého kocourka někdo do oka střelil! Kocourek dostal antibiotika a léky proti bolesti a za týden poté šel na operaci.
Jakmile ho ale rána přestala bolet (a musela bolet opravdu strašně!), začal krásně jíst a stal se z něj největší mazlík, který předl i na veterině, když ho chystali na operaci. Nyní už ji má týden za sebou a 26. dubna jde na kontrolu. A pak už by mohl jít do nového domova. Je opravdu úžasný a svým lidem by do života přinesl spoustu radosti. Jen by měl být výhradně v bytě, protože jednookému kocourkovi by venku hrozilo mnoho nebezpečí.
 
Kromě toho, že bychom pro něj rádi našli báječný domov, který si určitě zaslouží, však prosíme i o pomoc s financováním jeho operace a léčení. Dohromady to zatím stálo zhruba 4.500 kč a to jsou pro nás v dněšní těžké době velké peníze. A jde také o to, aby kvůli jedné operaci oka pak nechyběly peníze pro koťátka, kterých se k nám vždy celé jaro a léto dostává obrovské množství a potřebují odblešit, odčervit, naočkovat a často i léčit.
Pokud můžete pomoci, pošlete prosím příspěvek na účet 179500872/0300 s poznámkou: Žižka. Pomůže jakákoli částka.
 
Moc děkujeme!
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712