tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Koťátko

Dosud jsme v útulku měli k dispozici staré auto, které nám darovala jedna hodná paní. Fungovalo dobře a provoz útulku je na něm do velké míry závislý. Vozíme jím kočky na veterinu a zpět, díky němu se také zvládneme bezproblémově zásobovat a občas s ním vozíme kočky do nových domovů či do domácích depozit.
Bohužel autu nyní upadl výfuk a po prohlídce v autoservisu bylo jasné, že má i mnoho dalších závad, kvůli kterým neprojde technickou prohlídku, na kterou mělo jít 15. května. Bez auta se momentálně nedokážeme obejít. Jeho oprava by stála 25 tisíc nebo víc, což se vzhledem k jeho ceně a příslibu do budoucnosti jeví jako zbytečně vyhozené peníze.

Prosíme tedy vás - potřebujeme na nové auto získat peníze, bude se jednat přibližně o 50 tisíc, což pro útulek v jeho finanční situaci pochopitelně není únosné. Každá koruna však pomůže, peníze posílejte na 179500872/0300 s poznámkou "auto".
Nebo pokud byste věděli o někom, kdo by nám byl ochoten své staré auto darovat či prodat za zvýhodněnou cenu, budeme vám nesmírně vděční.

Děkujeme, že nám umožňujete dále pomáhat!

PS: fotka: Jedno z 8 mini koťátek, co u nás byla loni na podzim