tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Tyto nádherné kočičky, doteď žily spokojeně v chatě u lesa. Teď potřebují vaší pomoc.
Zhruba před čtyřmi měsíci se nám do útulku ozvala zoufalá paní. Byla to pozůstalá po jednom pánovi, který žil na chatě v malé vesničce. Pán měl svoje kočky, měl je moc rád a staral se o ně. Kočky bydlely v jeho chatě a během dne se chodívaly proběhnout do lesa. Jenže jednoho dne už svého páníčka neměli. Začala se o ně starat právě paní, co nás kontaktovala. Jenže, ačkoliv je paní neskutečně obětavá, nemohla jim nabídnout péči, jakou by potřebovaly. Paní je totiž onkologický pacient, takže nejen, že když tráví s kočkami čas, tak každou minutou bojuje s alergiemi, které jí vyvolala rakovina, ale tím, že tráví čas na chatě, je příliš daleko od svých lékařů. Paní na chatě nemůže naplno bydlet právě kvůli dostupnosti zdravotní péče, kočky by tam přes zimu nepřežily. Domluvili jsme se s ní tedy, že kočky přijmeme s tím, že jim zajistí kastraci a očkování, což se povedlo tak napůl.
Proto nyní budeme potřebovat vaší pomoc s pokrýtím nákladů na tyto kočičky. Každá u nich si zaslouží spokojený život, což bohužel bez financí nezvládneme. Každá bude potřebovat, odčervení, odblešení, očkování. Dokud nepokryjeme aspoň část nákladů na tuhle kočičí rodinku, nebudeme moct přijímat další kočičky, které by naší pomoc potřebovaly.
Pokud byste chtěly těmto kočkám pomoci, můžete tak účinit na 179500872/0300, do poznámky KOČKY Z CHATY.

Rodina se skládá z devíti kočiček, starší kočičky Anny, matky rodu, třech mladých ročních nebo dvouletých koček, taky už bohužel maminek a z pěti koťat, čtyři červnová a jedno mladší. Všem budeme hledat domovy.