tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Zuzi, Louis, Bonsaj a Gucci. Čtyři jedinečná koťata s jedinečnými osudy, ale všechny spojuje jediné: letos v létě se všichni ocitli u nás v Útulku Kocour Felix v Klecanech a všichni z nich měli závažné zdravotní problémy. V útulku jsme jim poskytli tu nejlepší péči, jakou jsme mohli. Všem čtyřem péče pomohla k nové šanci na život, bohužel byla velmi nákladná. Pokud bychom měli nadále mít možnost pomáhat takovýmto opuštěným dušičkám, budeme od vás potřebovat finanční pomoc. Zuzi, Bonsaj, Gucci a Louis jsou nechtěná koťátka, pro které neměl nidko kromě nás dostatek lásky. V našem okolí je spoustu takových dalších. Bez vás všem chudáčkům pomoci nemůžeme.

Zuzi je kočička, kterou k nám přinesl pán jako nalezence z venku. Byla malinká, vyhublá a hlavně se skoro dusila, nemohla pořádně dýchat. Přes to všechno se ale mazlila a měla neskutečnou chuť žít. Museli jsme dát všechno do toho, abychom jí zachránili a tak jsme se hned vydali na veterinu, kde paní doktorka zjistila, že má celé plíce plné plicních červů a škrkavek.

Zuzi musela zabojovat, její prognóza nebyla příznivá. Několik dní strávila hospitalizovaná v kyslíkovém stavu a i poté její plíce nebyly plně regenerované. Zuzi ale zabojovala a dnes už je z ní krásná zdravá kočička, která žije se svým kámošem Leonem v nové rodině.

Bonsaj má úplně jiný příběh než Zuzka. Narodil se už u nás neskutečně divoké kočce Daisy. Daisy byla tak divoká a tak se nás bála, že se o Bonsaje a o jeho sourozence starala málo. Od malinka to s ním tedy byla piplačka. Když mu byly dva měsíce, začal Bonsaj chřadnout. Měl celkovou infekci tělíčka a stejně jako Zuzi strávil několik dní na hospitalizaci. Dnes už je z něj krasavec.

Malý Louis k nám přišel na začátku září jako nalezenec z venku. Zezačátku vypadal zdravě, ale pak během pár dní začal chřadnout. Přestal žrát, měl průjem, byl dehydratovaný, nebyl na tom dobře. Musel strávit tři dny na kapačkách a ačkoliv je mnohem lepší, stále nemá vyhráno.

Podobnou situaci zažil i Gucci. Měl teploty, přestal žrát, nezabraly mu léky a tím pádem musel také na intenzivnější terapii. Dnes už je z něj krásný hravý kocourek.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Peníze z této sbírky budou použity k proplacení nákladů za péči o tyto čtyři nešťastné duše. Pokud by se vybralo více, vaše peníze pomůžou dalším kočičkám v našem útulku.

Celková částka se skládá z čistých nákladů na veterinární ošetření, které za tyto čtyři kočičáky činí 12399 Kč. Všichni čtyři také potřebují dvě dávky očkování (1600 Kč), čip (800 Kč), odblešení a odčervení (350 Kč). Tím pádem se dostáváme na 15149 Kč. Když připočítáme náklady na krmení, probiotika, která všichni potřebovali, pomůcky k infuzím pro Louise a doplňky pro imunitu, dostáváme se na cílovou částku 20000 Kč, což je na čtyři koťata pro náš útulek velká zátěž.

Každá finanční pomoc nebo sdílení nám velice pomůže. Přispět můžete zde: https://www.donio.cz/nemocnakotatkapsoz

Zuzi, Bonsaj, Gucci i Louis vám děkují a spolu s nimi i dalších 134 koček, co máme k dnešnímu dni v útulku, 25 koček v našich dočaskách a další, které podporujeme ve venkovních lokalitách.