tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

z1
Zoubek je starší kocour, který do 11.listopadu žil u malešické Ferony, kde se hodní lidé starají o místní kočičky. Lidé z PSOZ se tam byli podívat, aby se s místními domluvili na kastracích a tak jsme uviděli černého Zoubka. Ležel na sluníčku, chytal do kožíšku poslední letošní paprsky a bylo jasné, že mu není dobře.

Byl vyhublý, nejevil zájem o přinesené jídlo a pod krkem měl znatelnou bouli. Vzali jsme jej na veterinu a po důkladném vyšetření jsme se dověděli dvě zpráva: dobrou, že ledviny a játra má v pořádku a tu horší, že pod krkem má obrovský absces plný hnisu, zjevně následek pokousání. Kromě toho měl průjem, díky jemuž byl dehydratovaný a byl také plný blech. Na veterině jej po domluvě odblešili, absces prořízli a dali do něj drény na odvedení hnisu a nasadili mu antibiotika. Kocour dostal jméno Zoubek, protože jeden ze špičáků mu legračně vyčnívá z tlamičky. Jinak už moc zubů nemá. Od té doby je v útulku PSOZ Kocour Felix v Klecanech. Jeho léčba zatím stála asi 2000 Kč, což sice není taková rána, jako kočičky, které jsme poslední dobou musel dávat operovat, ale také to jsou nezanedbatelné peníze. Pokud byste tedy chtěli pomoci, můžete poslat příspěvek na Zoubkovu léčbu na účet PSOZ 179 500 872/0300, variabilní symbol 1111 (protože byl přivezen 11. listopadu). 
Hlavně však pro něj velmi naléhavě sháníme domov, protože do ven zimy se už pochopitelně vrátit nemůže. Je to nesmírně hodný, vděčný a přítulný, velmi čistotný kocourek a nejtrpělivější pacient, jakého si dovedete představit. Ideální společník (nejen) pro staršího člověka.
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12 (volejte prosím raději večer).