tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

V této záložce se snažíme poděkovat všem, kteří našemu spolku pomáhají. Bohužel nelze zde vyjmenovat všechny ty báječné lidi, kteří nám pomáhají ať už finančně, materiálně či hlídáním našich kočiček ve svých domovech nebo pomocí v Kočičím domě i jiných depozitech.

Všem, kterým osud toulavých, opuštěných koček není lhostejný. Protože, když najdeme odvahu sklonit se k těm toulavým, opuštěným kočkám, můžeme mezi nimi najít nejeden poklad. Ony se totiž od bytových mazlíků liší mnohdy pouze tím, že nikdy nedostali šanci mít domov.


A vy jim tu šanci na nový domov svou pomocí dáváte.

Děkujeme společnosti Čermák Transport, Sherlog trace, Sherlog Security a internetové televizi Cesty k sobě za pomoc při rekonstrukci našeho nového útulku v Klecanech.

Prof. Ing. Vladimír Smejkal, CSc. LL. M.- soudní znalec
Naše společnost se zabývá konzultační, poradenskou a přednáškovou činností v oblasti kybernetiky, informačních systémů, řízení rizik, bezpečnosti organizací a jejich IT, ekonomickým a organizačním poradenstvím.
více info...

cestyksobeInternetovou televizi můžete najít na adrese www.cestyksobe.cz. Nabízí zpravodajství týkající se významných událostí duchovního a celospolečenského vývoje, rozhovory s aktivními lidmi, osobnostmi alternativní medicíny ochrany přírody a planety, esoteriky, prognózy vývoje, reportáže, přednášky, články a také propagaci poradců, terapeutů, duchovních a regeneračních center.

Uložto logo

Ulož.to - Vše na jednom místě, snadno a rychle dostupné.Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Staráme se, aby byla v bezpečí vaše data i koťátka.

Feline Kočky z útulku Kocour Felix by kupovaly Feline.

 

Základem zdraví čtyřnohých členů rodiny je pravidelné odčervení. Velmi děkujeme společnosti Orionpharma za poskytnutí antiparazitik pro kočičičky a kocourky v našem útulku.

Orion

Aptus

Replast

Výrobce podlahových desek z recyklovaného PVC určených pro vnitřní i venkovní užití. Díky jejich vlastnostem a snadné pokládce jsou vhodné do garáží, skladů, výrobních hal, kotců, stájí či na zakrytí venkovních ploch při sportovních a kulturních akcích. 
www.replast.cz

Krupička

Děkujeme firmě Krupička za pravidelné poskytování autodopravy.

 

Firma brit darovala útulku 24 kg suchého krmiva. Mockrát děkujeme.

Brit

Nutram - Kvalitní a chutné granule – pro kočku zdravou, žravou, mlsnou či problémovou

nutram

 

ifeelgood2

Zoosalon IFEELGOOD! - luxusní butik pro mazlíčky. Prodáváme jen to nejlepší.

Výběr z více než 20 druhů prémiových krmiv pro psy a kočky, luxusní oblečky, světově známá kosmetika a šperky, vodítka, obojky s kamínky Swarovski, pohovky a pelíšky.

 

Stranky: www.amaravati.cz

 

Děkujeme firmě Akční domácnost – internetový obchod za podporu

akční výrobky

Děkujeme firmě Unilever za darování čistících prostřědků, které jsou nezbytnou každodenní potřebou.

www.cif.cz

www.domestos.cz

Domestos logoCif Master logo

konicaKonica Minolta

specialista na : "Nástroje na snížení nákladů na tisk", "Správa dokumentů a řízení jejich oběhu", "Řešení zabezpečení dokumentů dat", "Elektronická archivace dokumentů"

mkFirma MK s.r.o. nám darovala veškerou dlažbu do koupelen, baterie, wc a vaničku do sprchového koutu.

pivovar

torkFirma Tork nám darovala zásobníky na mýdla, utěrky a toaletní papír

nadace-cez-logoDěkujeme Nadaci ČEZ za finanční příspěvek na vybudování Kočičího domu Kocour Felix.

teluriaPoskytli barvy na dodělání fasády u voliéry.

mrjoealexProdejce luxusní obuvi Mr. Joe Alex věnoval Kočičímu domu Kocour Felix větší množství párů praktických přezůvek pro návštěvy

V+J ObuvProdejce luxusní obuvi V+J OBUV s.r.o. věnoval Kočičímu domu Kocour Felix větší množství párů praktických přezůvek pro návštěvy

helios-logo 2Jsme spokojenými uživateli HELIOS Red

happy zoo