tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Medi
Medi (naroz. 2015) je nádherná klidná a přítulná kočičí dáma, od koťátka zvyklá žít se svou milovanou paničkou. Bohužel panička před nyní zemřela a ačkoli její rodina podědí byt, pro kočičku už v něm není místo. A tak se Medi musela přestěhovat do útulku Kocour Felix v Klecanech.

Číst dál...

Garfield 2
Garfield (nariz. asi 2019) je neuvěřitelný mazel a miluje lidi. Chtěl by s nimi bydlet, ideálně vevnitř, ale i s občasnou možností přístupu ven. To vše už původně měl, ale jeho páníčci prodali dům a odstěhovali se - bohužel bez něj.

Číst dál...

Jasmínka

Jasminka (narozena cca v dubnu 2021), krásná a nesmírně přítulná kočička, k nám přišla bez ohlášení koncem srpna 2021. Přinesla ji k nám hodná paní se svou dcerou, která jí potkala na procházce. Jasminka plakala v keři na silnici mezi Báští a Líbeznicemi, ale od obou obcí dost daleko na to, aby se tam jako kotě sama zatoulala, z čehož jsme usoudili, že se pravděpodobně někomu už nehodila, tak jí prostě vysadil z auta u cesty.

Číst dál...

bacardi 2
Tahle nádherná skupinka koťátek (naroz. 05/2021) čeká v útulku Kocour felix v klecanech na rodiny, jejichž srdce si získá. Jedná se o sedm hravých sourozenců, doteď žili v domácnosti paní, která se ujala jejich vysoce březí maminka (kterou zřejmě někdo vyhodil), takže jsou zvyklí na lidi a čistotní. Každý z nich je neskutečně mazlivý a přítulný. Všichni jsou načipovaní, naočkovaní, odblešení i odčervení.

Číst dál...

Garfield

Garfieldovi je skoro 5let, je to neuveritelne mazlivy kocour, ktery zboznuje drbani a hlazeni, obcas i to sezeni na kline (pokud to pod jeho vahou vydrzite). Je zvykly byt venku na zahrade i doma, umi na kockolit a je vykastrovany. Kocourka si poridili puvodni majitele jako papiraka, ale kdyz zjisitili, ze neni, vyhnali ho a poridili si pejska.

Číst dál...

KV1
Kiki a Viki (narozené přibližně v půlce května 2021) jsou další z nalezených sirotků, o které se v útulku momentálně staráme v útulku Kocour Felix v Klecanech. Když k nám holky přišly, byly velmi vyděšené, neustále na nás vrčely a syčely.

Naštěstí jim ale stačilo pár dní na uklidnění a už jsou z nich mazlivé vděčné kočinky. Mají za sebou čipování, první očkování, odblešení a odčervení.

Číst dál...

M1

Michonne, Lori a Rick (narozeni 5. 5. 2021) měli zatím v životě štěstí. Jejich maminka, která takové štěstí jako oni neměla, žila nevykastrovaná na vesnici. Zabřezla, jako pravděpodobně každý rok. Na porod si ale vybrala dobré místo - u neskutečně hodné paní, která se rozhodla, že se o ní postará. Nechala jí odchovat koťátka u nich doma a rozhodla se, že si jí nechá. Koťátka tak zůstala se svou maminkou, dokud nebyla naočkována, odčervena a odblešena, poté se vydali k nám do útulku.

Číst dál...

Kylie

Kylie je neuvěřitelně sladká přibližně měsíc a půl stará holčička (narozená někdy v půlce června), která byla před pár týdny nalezena jako sirotek na ulici a přinesena k nám do útulku. Je to neskutečně hodná a mazlivá kočička, dokonce až tak, že už to vypadalo, že si nový domov našla. Bohužel kočka, která se měla stát její novou společnicí, novou kamarádku v domě odmítla, takže se Kylie minulý týden vrátila zpět do útulku.

Číst dál...

K5 1

Archie (bíločerný krátkosrstý), Baron (černobíly krátkosrstý) a Penelope (černá dlouhosrstá s bílými znaky) (všichni naroz. asi 06/2021) jsou další z řady nalezenců, které jsme přijali (teď v létě jich je opravdu neuvěřitelné množství!). Když k nám přišli, měli všichni šílený zánět v očích a žádnou důvěru v lidi. Syčeli na nás a rychle prchali.

Teď po léčbě jsou z nich neskutečně roztomilá koťátka, která se už nebrání lidskému pohlazení. Momentálně jsou jim skoro 2 měsíce, příští týden je bude čekat první očkování.

Číst dál...