tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

EV

Kočičí sourozenci Evička a Vašík (naroz. asi05/2016) dnes žijí v domácím depozitu PSOZ v Karlíně. Moc by ale chtěli najít – ideálně společný - domov, protože se mají velice rádi! Jsou očkovaní, čistotní a až si u nových lidí zvyknou, budou to největší mazlíci!

Evička nebo je u nás měsíc a půl a přišla k nám nejen s maminkou, ale také s třemi dalšími koťátky. Odhadujeme, že Evičce a jejímu vrhu je kolem tří měsíců a všechny koťátka jsou připravena k adopci. Evička je milá, spíše plašší kočička, která má krásnou útlou stavbu těla a pohybuje se s velkou elegancí. Hodila by se k majiteli, který jí dá dostatečný prostor a čas na to si zvyknout na nové prostředí. Evička má krásnou bílou náprsenku a roztomilé bílé ponožtičky. Evička stále hledá nového páníčka, kdo ví, třeba jste to právě vy?

Vašík k nám přišel společně s Evičkou. Jedná se o krásného mourovatého kočičáka s poměrně mohutnou stavbou. Stejně tak jako Evička je také Vašík spíše plaší a potřebuje čas na to, než začne člověku věřit

Ale o to víc vás poté odvděčí mohutným předením. Vašíkovi by svědčila mladá rodinka a domek se zahrádkou, kde by se mohl proběhnout a socializovat. Dalším zvířecím kamarádům by se také jistě nebránil, neboť zde je důležitým členem naší kočičí skupiny a samotnému by mu zřejmě bylo smutno. Pomůžete nám Vašíkovi najít nový domov? 

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12