tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

LT
Po staré paní, která právě končí svoji životní pouť v nemocnici, zůstali její dva kočičí přátelé. nyní pro ně naléhavě hledáme nový domov, aby nemuseli do útulku - takovou změnu oproti svému dosavadnímu životu s milovanou a milující paničko by asi nepřežili. Mohou jít do nových domovů i každý zvlášť, na sebe nejsou nijak vzájemně fixovaní.
Lízinka (Černobílá, asi 13 let)
Lízince je přibližně 13 let, je velice mazlivá, vykastrovaná domácí kočička. Byla sice zvyklá chodit ven, ale nyní se už drží spíše uvnitř.Je čistotná, zvyklá na kočičí záchůdek. Žila v domácnosti s dalšími kočičáky, ale už by spíš preferovala paničku či páníčka sama pro sebe. 
 
Tarzánek (Mourek, asi 6-7 let)
 Tarzánek je nalezenec, který se přitoulal k své dosavadní paničce před několika lety na zahradu a už zůstal. Asi ho někdo vyhodil, každopádně byl vděčný, že se jej ujala a dával to neustále najevo. Je vykastrovaný, čistotný, naučený na kočičí záchůdek a nejradši by se pořád jenom mazlil. Není příliš vhodný k úplně malým dětem, s pejsky v domácnosti zkušenosti nemá.Nejradši by byl v domečku s možností chodit ven.

Oba by byli moc vděční za láskyplný domov a sami by svým majitelům přinášeli velikou radost!

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 193 712