tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

M2

Mladá kočička Rozárka (černá, stáří 1,5 roku), byla nalezena se svými koťaty mezi paneláky u dálnice v Praze 4. Žila s nimi venku, nicméně v červenci jsme ji lidé z PSOZ odchytili, vykastrovali, naočkovali a vzali k sobě domů. Od té doby je plně socializovaná a zvyklá na svou dočasnou paní, která se o ní stará. Rozárka je velmi tichá a bezproblémová kočička, v podstatě o ní nevíte, tedy do té doby než si přijde pro pomazlení. Bude se hodit spíše pro starší, nebo velmi klidné lidi. Je mírně plachá a nemá ráda nadměrný hluk, ale když si na někoho zvykne a poctí ho svou důvěrou, je neuvěřitelně přítulná.

 

Její dcerka, Júlinka černá, stáří 8 měsíců) jako by z oka vypadla své mamince. Ani ne tak vizáží, jako povahou. Je to něžné choulivé stvoření, které má rádo pohodu a klid a je stejně milá a klidná jako její maminka.

Její bráška Ferda (mourek, stáří 8 měsíců) je velmi inteligentní, temperamentní kočičí kluk. V dočasné péči je teprve měsíc, ale i za tak krátkou dobu se tam cítí jako doma. Bez problémů se sžil s ostatními členy kočičí domácnosti, jako kdyby tam patřil odjakživa. Je naprosto bezprostřední se skvělou povahou, dokáže se stejně dobře zabavit sám, ale i s ostatními kočičími parťáky nebo s člověkem. Je zvyklý na své prostředí, ve kterém se cítí bezpečně.

 

Všichni jsou již kastrovaní a bez problémů používají kočičí toaletu. Prosvětlí domov každému, kdo se rozhodne je mít rád. Nyní žijí v dočasné péči v depozitu PSOZ v Praha 4 - Braníku.

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 193 712