tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Trojka b
Tři úžasní kočičáčci (naroz. asi 08/2019) patří mezi kočičky, kterým "jejich" lidé připravili ten nejhorší osud - byli nalezeni podvyživení a zablešení v igelitovém pytli v popelnici. Měli ale štěstí, protože byli nalezeni včas, tedy naživu. Nálezce je ihned vzal na veterinu a poté kontaktoval PSOZ. A tak se milí chlupáčci ocitli v dočasné péči v jedné báječné rodině v pražské Jahodnici. Lidé je zde nejen vykrmili, ale také krásně umazlili a z ubohých tvorečků se stali krásné, nesmírně přítulné kočičí děti. Nyní už jsou i dvakrát naočkovaní a tak pro ně hledáme jejich vlastní domovy - ideálně pro dvojici a nebo k dalšímu kocourkovi či kočičce.
Šediváček 
Je nebojácný mazlivý kocourek, u misky vždy první a dokáže se prosadit. Rád si přijde pro pomazlení, nastavuje bříško. Velmi rychle si zvyká na nové prostředí, snadno se skamarádí s dalšími i zvířecími členy rodiny. Kamarádí s Utíkáčkem i Černoškou.
Utíkáček
Velmi mazlivý kocourek, který je zpočátku velmi opatrný, schovává se, postupně se osměluje a zvyká si na prostor i členy rodiny. Má velmi sametový kožíšek, kamarádí s Šedivákem i Černoškou.
Černoška
Velice přítulná kočička, která si velmi ráda hraje. Je nenápadná, ale moc ráda se přitulí k člověku i k jiné kočičce. Je velká pečovatelka a kamarádí hlavně s Šediváčkem.
Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 193 712