tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

JosiHonzík

Černobílá Josefínka a její životní souputník, zrzeček Honzík se narodili již v roce 2000. Ačkoli nejsou sourozenci, prožili celý život společně u jedné moc hodné paní. Ta ale bohužel nyní zemřela a oni zůstali nejen sami dva, ale v opuštěném bytě, kde je jen jednou denně krmí sousedka. Byt se ale navíc bude muset již velmi brzy vyklidit a na Josefínku a Honzíka, které si nikdo z rodiny nemůže vzít, zřejmě čeká jediné: ten rok, dva nebo tři, které jim ještě zbývají prožít v útulku.

Leda, že by se našla dobrá duše, která by se o ně do konce jejich života postarala. Oba jsou na tom, přes svůj věk, zdravotně velmi slušně (navíc příbuzní i PSOZ by případné náklady na veterinu spolufinancovali). Myslíte, že jim někdo můžete dát šanci? Moc za ně děkujeme!

Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712

Veliká prosba - dvacetiletá kočičí dvojice naléhavě hledá společný domov!!! Prosím o pomoc se šířením!

 

Dvacetiletí nerozluční kočičí kamarádi hledají domov!

Černobílá Josefínka a její životní souputník, zrzeček Honzík se narodili již v roce 2000. Ačkoli nejsou sourozenci, prožili celý život společně u jedné moc hodné paní. Ta ale bohužel nyní zemřela a oni zůstali nejen sami dva, ale v opuštěném bytě, kde je jen jednou denně krmí sousedka. Byt se ale navíc bude muset již velmi brzy vyklidit a na Josefínku a Honzíka, které si nikdo z rodiny nemůže vzít, zřejmě čeká jediné: ten rok, dva nebo tři, které jim ještě zbývají prožít v útulku. Leda, že by se našla dobrá duše, která by se o ně do konce jejich života postarala. Oba jsou na tom, přes svůj věk, zdravotně velmi slušně (navíc příbuzní i PSOZ by případné náklady na veterinu spolufinancovali). Myslíte, že jim někdo můžete dát šanci? Moc za ně děkujeme!

Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712