tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

KociciMaminka MesicPoPorodu

Neuvěřitelně hodná bílomourka Jackie sa našla vysoce březí na ulici v Praze 8. Nálezci se obrátili na PSOZ a nám se podařilo pro ni najít dočasnou péči – než porodí a odkojí – v bytě jedné úžasné rodiny shodou okolností kousek od místa nálezu kočičky. Nyní (začátek srpna 2020) jsou už koťátkům dva a půl měsíce a jsou již očkovaná. Původně jich bylo pět, ale dva sourozence si rodina nechá natrvalo a pro maminku a tři další její děti nyní hledáme domovy. Zatím jsou ještě v dočasce v Praze 8, ale od 10. Srpna je najdete v našem útulku Kocour Felix v Klecanech.

Maminka Jackie (narozena asi  na jaře 2019)

Extrémně mazlivá a slušně vychovaná kočka. Nikdy nekouše a nedrápe, je vděčná za společenský kontakt, hlazení a krmení. Zdá se být velmi kolektivní, a i když přijde do bytu hlučná a náročná návštěva (např. skupina pěti dětí), nikdy se neschová, ale vždy přijde do největšího rámusu, nikoho se nebojí, a nechá se od každého i zcela cizího člověka hladit. Kromě škrábání do škrábadla nic v bytě neničí a na nezabezpečeném balkoně se chová velmi opatrně a nikam neskáče. Vzorně vychovává svých pět koťat.

KociciMaminka MesicPredPorodem

Kocourek Svalouš (naroz. 05/2020)

Ze všech pěti koťátek nejradši a nejvíce jí, byl první, kdo se začal již po necelých pěti týdnech přikrmovat. Původně trochu bázlivý, nyní již nebojácný a velmi přítulný kocourek. Ze všech pěti sourozenců má nejrobustnější postavu, až dospěje, bude to velký silák.

Kocourek-Svalous-2

Kočička Pušínka

Zprvu bojácná, poslední dobou se "otrkala" a začala vyhledávat lidskou společnost, i když je to pořád decentní kočičí slečna. Velmi hravá ve společnosti dalších koťat. Značně podobná svému bratru "Winstonovi".

Kocicka-Pusinka

Kocourek Winston

Původně trošičku bojácný a hubený, v posledních dnech ale začal být přítulný a zvědavý, a extrémně hravý. Je značně podobný své sestře Pušínce.

Všichni se mají moc rádi a ideální by bylo, kdyby našli domovy ve dvojicích – maminka a jedno kotě a další dvě koťata spolu.

Kocourek-Winston-1

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 193 712