tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

B3
Válečnice (s flíčky na nose), Princezna a Mníšek (bíločerný) (naroz.03/2020) měli až dosud v životě štěstí. Narodili se ve Veltrusích velmi plaché volně žijící mamince. Místní lidé je ale dokázali odchytit dříve, než se z nich stačily také stát úplně divoké kočky. Protože jsme je nechtěli brát do útulku, když ještě nebyly očkované, dostaly se všechny tři k jedné slečně do dočasné péče.
Dočasné péče se ale protáhla na několik měsíců a už se zdálo, že u slečny všichni tři sourozenci zůstanou trvale. Bohužel silná alergie na kočičí srst plány překazila a tak nyní již odrostlým ko´tatům hledáme trvalý domov. Ideální by bylo, kdyby mohli zůstat všichni tři spolu. Pokud ne tak alespoň Mníšek s Princeznou. Válečnice je nejméně bojácná. Když se podává krmení, je u paničkyprvní. Je zvědavá a všude je první, aby to prozkoumala.
Princezna je elegantní a hodně opatrná, ale nejvíce hravá. Mníšek je z nich největší kliďas a je taky velmi zvědavý. Všichni jsou zatím ještě plašší, ale když z lidí cítí klid a pohodu, nechají se pohladit. Jsou očkovaní, kastrovaní a naprosto čistotní.
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712
B1
 
 
B2
B4
B5
B6