tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Benji
Benji je zrzavý milý kocourek, který k nám také přišel se skupinkou šesti koček od bývalé majitelky. Až doteď trávil celý život ve společnosti své milující starší paničky. Jejich majitelka své poslední roky žila jenom pro své kočičky, starala se o ně s maximální láskou. Všechny svoje kočky v průběhu let posbírala v různých koloniích, příliš se nestarala, jestli náhodou někomu nepatří, takže je i možné, že tu máme něčí dávno ztracenou kočičku.


Před pár dny bohužel ale paní utrpěla infarkt a byla přesunuta do LDN, ze které se už bohužel nevrátí. Až po pár dnech sousedy napadlo, že v jejím bytě byly kočky nechány napospas samotě. Kontaktovali proto jejího syna, který ale s kočkami nechtěl nic mít, poprosil o pomoc proto náš spolek. Pro kočičky jsme si přijeli a teď jsou u nás.
Benji je velmi přítulný starší kocourek, bude mu kolem 14 let. Je vidět, že mu moc chybí lidský dotek, pokud by musel zůstat v útulku, jeho psychickému i fyzickému zdraví by to moc uškodilo. Hledáme proto rodinu, která mu poskytne klidný a milující domov na poslední roky jeho života.
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712