tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

terka 1

V sobotu jsme tyhle kočky přijaly z bytu jedné paní, která se kvůli nepříznivé situaci dostala do exekuce. Kočky v bytě nežily v dobrých podmínkách, neměly dostatek jídla ani záchodů. Většina z nich není kastrovaná, některé už v minulosti měly koťata. Aby toho nebylo málo, paničce pravidelně kočky utíkaly. Hledáme jim teď nové domovy. Některé z těchto koček vyloženě extrémně trpí na stres, potřebovaly by tak nutně domov, ve kterém by dostaly spoustu lásky, která by jim usnadnila ty náhlé změny prostředí, které museli zažít. V útulku vyloženě trpí, je jen otázka času, kdy u nich ze stresu vypukne nějaké závažné onemocnění. Nabídnete některé z nich novou šanci?

Jednotlivé kočky:

Bělouš (narozený přibližně 2010) je hodný velký kocourek, momentálně podvyživený, takže by potřeboval spoustu lásky a péče, aby se dostal zpět do top stavu. Pokud by měl teď nějaké zdravotní potíže, útulek by hradil léčbu, ale mohl by už u někoho bydlet, což by mu velice prospělo.

belous 2
Křikloun (narozený přibližně 2013) je krásný kocourek, který velmi špatně nese momentální stresující situaci, potřeboval by rychle domov.

krikloun
Ocasatej (narozený přibližně 2012) je rozkošný dlouhosrstý kocourek. Je podvyživený a momentálně není v úplně perfektním stavu vzhledem k tomu, jak moc je ve stresu. Může ale jet do nového domova s tím, že uhradíme zdravotní péči v případě potřeby.

ocasatej
Pihoun (narozený 2010) je malý roztomilý kocourek. Očividně se se svými kamarády trochu pral, což je poznat podle jizev z boje, kterých má spoustu. Na lidi je ale milý.

pihoun
Raubíř (narozený 2012) je na tom zdravotně skoro nejlépe z celé skupiny. Zatím se jeví jako fit kocour, dokonce ani není tak vystresovaný jako jeho kamarádi a už se má k lidem.

raubir 1

Terka (narozená 2018) je nádherná bílá kočka s pár mourovatými znaky. Je teď hodně vyplašená, má tendenci utíkat, ale jinak je k lidem velmi hodná.

terka 1
Vašek (narozený 2009) je lehce vyplašený z převozu, jinak je to ale moc hodný kocourek.

vasek 1
Zuzka (narozená 2018) je krásná zdravá kočička. Do nového domova ovšem bude moct jít teprve až se zotaví po císařském řezu.

zuzka

 

Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712.