tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

M1

Michonne, Lori a Rick (narozeni 5. 5. 2021) měli zatím v životě štěstí. Jejich maminka, která takové štěstí jako oni neměla, žila nevykastrovaná na vesnici. Zabřezla, jako pravděpodobně každý rok. Na porod si ale vybrala dobré místo - u neskutečně hodné paní, která se rozhodla, že se o ní postará. Nechala jí odchovat koťátka u nich doma a rozhodla se, že si jí nechá. Koťátka tak zůstala se svou maminkou, dokud nebyla naočkována, odčervena a odblešena, poté se vydali k nám do útulku.

Nyní jsou všichni čipovaní, dvakrát naočkovaní, odblešení i odčervení, takže už jsou plně připraveni vypravit se do nového domova. Opět bychom je rádi dali jako dvojičku či k další kočičce v domácnosti, vzhledem k tomu, že jsou od mala zvyklí na kočičí společnost.

Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712

M2

M3

Tři úžasní kotěcí mazlíčci hledají domovy!
 
Michonne, Lori a Rick (narozeni 5. 5. 2021) měli zatím v životě štěstí. Jejich maminka, která takové štěstí jako oni neměla, žila nevykastrovaná na vesnici. Zabřezla, jako pravděpodobně každý rok. Na porod si ale vybrala dobré místo - u neskutečně hodné paní, která se rozhodla, že se o ní postará. Nechala jí odchovat koťátka u nich doma a rozhodla se, že si jí nechá. Koťátka tak zůstala se svou maminkou, dokud nebyla naočkována, odčervena a odblešena, poté se vydali k nám do útulku. Nyní jsou všichni čipovaní, dvakrát naočkovaní, odblešení i odčervení, takže už jsou plně připraveni vypravit se do nového domova. Opět bychom je rádi dali jako dvojičku či k další kočičce v domácnosti, vzhledem k tomu, že jsou od mala zvyklí na kočičí společnost.

Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712