tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

MM2

MM1

Max a Mini (naroz 05/2021) pocházejí z kočičí kolonie poblíž Stodůlek. V místě se má bourat, kočky už tam nadále být nemohou, proto skvělá paní, která v místě bydlí a jedna naše spolupracovnice v místě kočky chytají. Dospělé jsou dost divoké, naštěstí je pro ně zajištěno místo na jedné farmě, takže po chycení jim zajistíme kastraci, pokastrační péči a FeLV-FIV testování a můžou jít směrem do nového domova.

 Na místě zůstala kočička Slunečnice a její "manžel". Vychovala tři krásná koťátka, jedno z nich, Fixík si již našel domov. Krátce po něm byli odchyceni Max a Mini. Maxík měl na očku vřed, který byl bohužel až tak pokročilý, že nám nezbylo nic jiného, než mu očko vzít. Paní doktorka Nosková na veterinární klinice Fénix odvedla výbornou práci a během léčení se kočičáčci hodně ochočili.
Z Maxíka se stal mazlíček, Mini je bohužel stále lehce plašší, ale pokud dostane šanci sdílet domov s Maxem, bráška jí pomůže najít si k lidem cestu. Nabídne někdo těmto dvěma drobečkům, kteří si už za svůj krátký život stačili projít dost nepříjemnostmi, domov?
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712