tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Bublinka

Před několika měsíci jsme vám psali o ubophé nalezené mourince Bublince, která zažila opravdu ošklivé věci, hlavně tedy od svých tehdejších lidí. Měla ale vážně štěstí a poté, kdy se u nás dostala z nejhoršího (její příbeh si najdete v historii těchto stránek), se jí ujala báječná rodina a ta Bublince nyní dokonale vynahrazuje vše špatné, čím musela dříve projít. Kéž by takové štěstí měly i ostatní kočičky!

Tady je příběh Bublinky, který nám poslala její nová majitelka:

Pár měsíců po smrti našeho miláčka, kočičky Pupinky, jsme začali hledat naší druhé kočičce kamarádku nebo kamaráda a nám společníka na mazlení. Prohlédli jsme pár útulků, až jsme se dostali, přes stránky PSOZu na článek o kočičce Zuzance, kterou jsme si původně vyhlédli. Zjistili jsme, že je již zadaná a tak jsme se ptali na další kočičky.

Byla nám nabídnuta Bublinka, která si zřejmě moc dobrého nezažila a byla do útulku přijata velmi nemocná. Slovo dalo slovo, a nám do rodiny přibyl další člen. Prvních pár dní vycházela jen málo, najíst se a na záchůdek. Byla schovaná pod regálem v kumbálku a snažila se být neviditelná. Byla tak droboučká a hubená, kost a kůže. Během pár dnů se trochu rozkoukala a do toho se ozvala příroda, Bublinka začala mrouskat. Velice hlučně svolávala kocoury z celého okolí, hlavně mezi 3 a 6 ráno. Což nás moc nepotěšilo :) Ale od té doby už uběhlo pár týdnů, Bubla je přeborník v konzumaci masové kapsičky v rekordním čase. Miluje jídlo, může se při plnění misky umazlit. Je zvědavá a hravá. Na jméno, které dostala v útulku a už jí zůstalo, krásně slyší. Zakulatila se a je úplně zdravá. Jen očíčko má po zánětu zakalené, ale pojede k panu doktorovi a možná se to ještě zlepší. Posíláme pár fotek našeho zlatíčka a zdravíme všechny.