tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

HrP2

Pamatujete se na kočičku, kterou našloa paní ve zuboženém stavu na křivoklátském parkovišti. Dali jsme jí jméno Hradí paní, podstoupila u nás operaci a léčení a nakonec měla velké štěstí, brzy po vyléčení našla výborný domov. A tady jsou první zpávy z něj:

Hned po příchodu domů si usmyslela, že nejlíp je za záchodovou mísou a tam stravíla první dva dny. Dostala alespoň deku, aby neležela na studených dlaždicích.

A pak se začala rozkoukávat a osmělovat. Vzhledem k jejímu věku, to šlo překvapive rychle. Hned věděla kde má jídlo i záchod, že jí tady doma nikdo nebudeme ubližovat, ale jenom hladit a tak se vzdala svého záchodového pelíšku a vybrala si místo pod postelí, kde spí do teď. Nebo se spíš tak tváří. Vždycky ráno je vidět její otisk na dece na křeslě, takže to s jejím strachem z nového prostředí nebude tak žhavé. 

Jinak je to úžasný mazel, dává nám pusinky čumáčkem, přede jako o život a opravdu miluje drbání na břiše. To bychom mohly drbat pořád. A jaký je to jedlík! Nejvíc toho sežere a vypije přes noc a pak ráno, když vstaneme má obrovský záchvat hladu, jako by rok nejedla. Chudinka. Dostává granule a na přilepšenou vždycky nějaké maso, srdíčka, rybičku,...Zatím jí ale musím pochválit. Ráno kvůli jídlo nebudí, ale trpělivě čeká na toho, kdo jako první vstane. 

Také jsme jípřejmenovali. Už to není Hradní Paní. Teď se jmenuje Tiffany a říkáme jí Tiffinko. Ale nejlíp stejně slyší na čiči.

Posílám dvě fotky, které se mi zatím podařílo pořádně vyfotit, jinak je to pometlo, pořád běhá a chodí a někdy si i uloví kubíčko - to si pak hraje jako malé kotě.

HrP