tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

  • Jméno: Viktor
  • Datum narození: prostinec 2021
  • Datum příjmu do útulku: umisťovat se bude přímo od původní majitelky
  • Kastrace, očkování...: 
  • Příběh: O pomoc s umístěním kocourka se na nás obrátila jedna paní, která se před nějakou dobou ujala dvou koťat z ulice. Bohužel je nevykastrovala a tak se jim narodila koťata. Většinu z nich postupně umístila, zbylo jediné, Viktor. 
  •  Povaha: Mazlivý kocourek, který si velmi rád hraje.

Jméno: Denisa

Datum narození: červenec 2021

Datum příjmu do útulku: červenec 2021

Kastrace, očkování...: očkovaná, čipovaná

Příběh: Denisa přijela do když útulku mu bylo teprve pár dní s matkou a sourozenci. Jejich maminka Astra je divoká kočka. Byla tak ve stresu z odchytu, že se o ně moc nestarala, koťata se musela pod ní podvrtat, aby jim vůbec dala napít. Měli jsme to s nimi těžké, vážili jsme je, dokrmovali a čistili, když se na ně jejich maminka vykašlala. Nejvíce starostí jsme měli s Danovým bratrem Orlandem, který nerost, byl o hodně menší a lehčí než sourozenci. Ale nevzdali jsme to s ním a tak je z něj díky extra péči teď spokojený velký kocourek, který žije u své rodiny spolu se sestrou Kájou. V proůběhu života je potkala ještě jedna strast - bakteriální střevní infekce. Všichni včetně maminky nechtěli jíst a měli průjem, hrozně zhubli. Poté si Orlando a Kája našli domov, Danovi a Denise to trvalo déle. Domov si sice našli, ale bohužel nebyli podle představ nových majitelů a tak byli po týdnu vráceni.

Povaha: Denisa je přívětivá k lidem, ale je fixovaná na bratra, takže by ráda šla do nového domova s ním.

Jméno: Dan

Datum narození: červenec 2021

Datum příjmu do útulku: červenec 2021

Kastrace, očkování...: očkovaný, čipovaný

Příběh: Dan přijel do když útulku mu bylo teprve pár dní s matkou a sourozenci. Jejich maminka Astra je divoká kočka. Byla tak ve stresu z odchytu, že se o ně moc nestarala, koťata se musela pod ní podvrtat, aby jim vůbec dala napít. Měli jsme to s nimi těžké, vážili jsme je, dokrmovali a čistili, když se na ně jejich maminka vykašlala. Nejvíce starostí jsme měli s Danovým bratrem Orlandem, který nerost, byl o hodně menší a lehčí než sourozenci. Ale nevzdali jsme to s ním a tak je z něj díky extra péči teď spokojený velký kocourek, který žije u své rodiny spolu se sestrou Kájou. V proůběhu života je potkala ještě jedna strast - bakteriální střevní infekce. Všichni včetně maminky nechtěli jíst a měli průjem, hrozně zhubli. Poté si Orlando a Kája našli domov, Danovi a Denise to trvalo déle. Domov si sice našli, ale bohužel nebyli podle představ nových majitelů a tak byli po týdnu vráceni.

Povaha: Dan je mazlík, který je ale fixovaný na sestru, takže by rád šel do nového domova s ní.