tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Keep calm

Útulek Kocour Felix má poslední dobou dost smůlu, co se týče lidí. Jednak nás opustila paní na úklid, takže za ni hledáme náhradu (nejde o ošetřovatelku koček, ale opravdu o úklid, nicméně vztah ke kočičkám musí mít i tento člověk nadstandardní).

Dále máme neustálé problémy s vodou a odpady a tak moc naléhavě hledáme zkušeného instalatéra, který by nám v útulku mohl průběžně zajišťovat tento servis. Ideálně jako dobrovolník, ale kdyby nechtěl, tak mu i zaplatíme, jen když nám vyřeší patálii s nefunkčními odpady a hlavně s únikem šíleného množství vody neznámo kam.

Dále hledáme někoho malého, ale šikovného (čertík to právě být nemusí), který by dokázal vyčistit pletivový vršek voliéry od spadaného listí. Je totiž docela problém se tam dostat. Ale jde to, nicméně chce to fakt šikovnost.

A konečně to nejdůležitější: s okamžitou platností nám dala vale naše (do června opravdu jedinečná) zásobovací kolegyně Lucka. Přes prázdniny cestovala, tak to bylo na nás, ale moc to neklapalo. Původně říkala, že od 15. Září zas bude fungovat jako dřív, ale nic se nedělo a dnes jsem dostal mail, že končí. Takže jsme opravdu v háji, protože už není nikdo, kdo by měl kapacitu a taky tu šikovnost shánět kvalitní krmivo, úklidové prostředky a vůbec kde co ať už od sponzorů grátis nebo za velmi dobré ceny. Bez toho může útulek fungovat odhadem ještě měsíc, pak dojdou zásoby a nákup za normální ceny nás za další dva měsíce položí. Přitom tohle jde docela dobře dělat víceméně z domova. A vážně takový šikovný člověk je pro útulek základní existenční otázka – najde se mezi vámi…?

A konečně bych ráda v horizontu několika měsíců našla někoho za sebe. Už to absolutně nezvládám - časově ani psychicky. Teď jak jsem se během léta starala místo Lucky i o zásobování a technický stav útulku (a budu muset i nadále, dokud někoho nenajdeme), do toho v Praze i mimo ni řeším různé problémy, likvidace koček atd., snažím se shánět peníze atd. atd. tak to už fakt nejde. Ostatní lidé z výboru mají své úkoly a taky se nemůžou naklonovat a tak myslím, že by se mohl najít nějaký zkušený kočičí fanatik mimo PSOZ. Prosím zamyslete se, ráda předám agendu, všechno vysvětlím, předám kontakty… Jen chci, aby to byl někdo, kdo do toho půjde naplno a neošidí to a pár let to vydrží. Díky. Hanka