tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Ve vesnici Škvorec se z pronajatého domu odstěhovali sociálně slabší lidé a na místě nechali dva pejsky (o ty se snad místní postarají) a rodinku kočiček – maminku, její tři potomky z letošního jara a pět maličkých, asi měsíc starých kojenečků. Zatím je sousedka zavřela do garáže, od které měla od nájemců klíče, a jakž takž je krmí, ale řekla nám, že tak ještě maximálně týden. Navíc ani majitelka domu je tam nechce a hrozí, že je „vyrazí na ulici“.

Dále v Říčanech porodila toulavá kočička majiteli jednoho domu tři koťátka. Majitelův synek má těžkou alergii, takže do domu nesmí a jsou jim asi dva měsíce a už začínají mrazy. Maminku majitel nechá vykastrovat a nechá si ji (živí už tak asi pět kastrovaných kočiček), ale koťátka nemá kam dát.

Do našeho útulku Kocour Felix však nyní, poté, co nám tam řádila panleukopenie, můžeme brát výhradně dvakrát (či vícekrát) naočkované kočky, koťata zejména. Proto naléhavě sháníme někoho, kdo by těmto kočičákům, ať už jedné či druhé rodince, poskytl na cca pět týdnů dočasný domov, s tím, že veterinární péči hradí PSOZ a i jídlo, pokud bude třeba. A opravdu to šíleně hoří!

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12