tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Na pražské Letné, v jednom z domů v Haškově ulici, je depozitum - jedna místnost, kam jsou přiváženy kočky a kocouři z celé Prahy. Některým jde o život, když je někdo začne trávit ve vni troblocích, nebo developer potřebuje postavit nový dům, jiné jsou ztracené, nebo  se sem dostanou na pár dní v rámci kastračního programu, a pak se vrací do původní lokality. Ty, které hledají nový domov, se po karanténní péči přesouvají do centrálního útulku Pražského spolku ochránců zvířat v Klecanech.

1 N

O kočky se každý den stará skupina dobrovolnic pod záštitou PSOZ, čistí klece, pelíšky, záchody, stará se o jejich výživu a zdraví a také je umazlují pro budoucí majitele. V domě, kde se depozitum nachází, bydlí i běžní nájemníci, kterým se snažíme nevadit, ale při větším počtu koček se stává, že se kumuluje zápach, s nímž stále bojujeme.

Tři pomocníci, kteří by nám VELMI ulehčili naše každodenní snažení

1) Ohřívač vody zásobníkový elektrický – tlakový, cena se pohybuje do 3 521 Kč

V současné chvíli vodu ohříváme v rychlovarné konvici. Pro efektivnější možnost úklidu bychom však potřebovali tlakový ohřívač vody (5l – 10l), jež je hlavním bolehlavem Haškovky.

2) Plastová výlevka s mřížkou, cena se pohybuje do 1 139 Kč

Praktická hluboká výlevka pro rychlejší mytí kočičích misek i toalet by byla dalším ceněným pomocníkem.

3) Cats Best ÖkoPlus, cena jednoho 40l balení se pohybuje do 599 Kč

Na první pohled sice nákladnější stelivo, ale vydrží o několik týdnů déle než to „obyčejné“, neboť není třeba jej neustále měnit (navíc je jednoduše kompostovatelné).

Bohužel je náš centrální útulek v mizerné finanční situaci, a přestože pomáháme, jak můžeme, stále bojujeme s chybějícími finančními prostředky.

Pokud máte zájem nám pomoci, prosíme o penízky na účet PSOZ č. 179500872/0300 u ČSOB, pod variabilním symbolem (VS) 131313, konstantní symbol (KS) 558, text pro příjemce: Dar pro kočky z Haškovky.

Dobrovolnice a kočky z Haškovky předem moc děkujeme!

2

3

4

5

6

7