tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Příspěvek

Každoročně s jarem se vyrojí spousta opuštěných koťátek a současně i vysoce březích kočiček, o které je třeba se postarat, než porodí a odkojí. A pak následují kastrace. A současně s tím se naskytne potřeba mnoha kastrací loňských podzimních koťat, nyní už dospělých koček, aby se nezačaly množit geometrickou řadou. Tohle vše znamená významně zvýšené náklady oproti zimnímu období. Začali jsme to pociťovat hlavně poslední měsíc a už jsme se bohužel dostali do situace, že začínáme odmítat žádosti o kastrace v lokalitách. Moc by nás mrzelo, kdybychom nakonec museli odmítat i příjmy koťátek.

Proto prosíme všechny, kdo mohou pomoci jednak o finanční příspěvek, zejména na kastrace a dále o kotěcí stravu, hlavně konzervičky (nebo finanční příspěvek na ně).

Máte-li chuť pomoci, prosím, zašlete jakoukoli částku na účet 179 500 872/0300 s označením „kastrace“ nebo „koťátka“. Pokud byste chtěli darovat kotěcí krmení, rádi vás kdykoli přivítáme přímo v našem útulku Kocour Felix v Klecanech.V tom případě prosím jen napište, když se k nám vypravíte na 728 19 37 12.

Moc vám za všechny kočičáky, kterým tak zachráníte život děkujeme!