tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

 

Prsk N 1

"Ahoj Hanko,
kluci už jsou u nás dva týdny, tak Ti také poreportuji. Entyzol zabral a Leopold s Maxmiliánem už jsou skoro úplně zdraví - konzistence sice ještě není tuhá na 100%, ale řekněme na 95%, což je paráda. Myslím, že v neděli je poprvé naočkuju. Oba konečně začali přibírat a zvolna se jim lepší srst, ale největší radost mám z toho, jak jsou čím dál energičtější a zlobivější. Když jsme doma, tak už můžou do celého bytu a umíš si jistě představit, jaké je to dobrodrůžo! Psi na ně prdí - takových koťat už viděli!

Boris je neřeší a Paní Norissová, která trochu žárlí, je zpovzdálí studuje se směsí odporu a fascinace a krade jim hračky. :-) Taky jsem obrala z našeho nedávno ještě krásného a nového kočkodromu ty neopravitelně rozdrásané části, takže zbylo toto torzo (viz foto), které dostali mrňousci do předsíně jako tělocvičnu.

Jinak Maxmiliánek je krásný, mírný a pohodový méďa, i když je ještě snadno vyplašitelný, a jsem si jista, že to bude skvělý a dekorativní kocour. Leopold je takový zakrslý skřítek, ale je čím dál mazlivější, a když nahodí svůj motůrek, je to, jako by v místnosti startoval vrtulník. Je (až na černou bradičku) hrozně podobný naší drahé zesnulé Pralince, a když se mi otírá o bradu, může mi to srdce utrhnout...

Zato s Albertem je potíž. Neochočil se ani o chlup - je divoký, prská, syčí a kouše a já už nevím, co s ním. :-(  Navíc (i když ho ze začátku neměl) dostal od brášků ten průjem, takže jsem rovnou začala s kolotočem Smecta - Entyzol - probiotika. Jenže s tímhle tarzanem je to vždycky rvačka, nehledě na to, že není snadné ho v celém bytě lapit, proto jsem ho nakonec zavřela do klece, kde bude muset ty zbývající čtyři dny medikace prostě vydržet. Je mi smutno z toho, jak to zašlo daleko, ale z časových a provozních důvodů to jinak řešit neumím. :-(

To je zatím všechno, měj se hezky a ještě jednou děkuji za skvělé zprávy o Sovičce - vždycky mám radost, když se nějaká z "našich" koček dobře umístí!
Hezký večer,
Katy"

Prsk N 2

Prsk N 3