tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Přad 1

"Ahoj Hanko,
hlásím, že prskavky byly definitivně transformovány v přadlenky - otírají se čumáčky o ruku, ducají hlavičkami do dlaně, nastavují pupíčky k poškrabkání a předou a předou, i když na ně jen promluvíme. Takový úspěch jsem tedy nečekala a jsem tomu hrozně ráda! :-)

Taky, lumpové mrňaví, nabrali nejen trochu masa na kostřičky, ale hlavně čertovskou jiskru pod ocásky a řádí tady o 107.

Maxmilián je nejodvážnější, takže už nejen pronikl na balkon, čímž jim rozšířil rajón o skvělý kočičí stadion, ale dokonce už několikrát strhl ke hře i našeho sladkého bulíka Borise. To ti je psina, když se tu honí dva zrzaví kocouři, přičemž ten jeden má zhruba velikost hlavy toho druhého...! :-D
Dneska jsem prckům přinesla od kamarádky papouščí peříčka, která měla nevídaný úspěch. Po jejich rozhození po předsíni začalo rodeo a trvá doteď! I zatím ještě trochu stydlivý Albert tady se sveřepým výrazem skáče, číhá, ukrývá se a útočí ze zálohy (poraněné peříčko by mohlo být nebezpečné...) - no radost pohledět!

Taky zdravotně jsou na tom nesrovnatelně líp, i když Alberta se ten průjem držel o něco déle, takže ještě není naočkovaný (ale konzistence jeho hovín... ehm... tedy...exkrementů už je jen krůček od normálu). ;-) Dneska sice zase trochu protékal Leopold, ale protože je jinak hravý a žravý, nebudu hysterčit a počkám, jak se to vyvine - na dietě jsou stejně (kvůli Albertovi), takže co.

To je ode mě zatím všechno, posílám pár tklivých fotek - třeba se na ně někdo uloví. ;-)
Příjemný večer,
ahoj,
Katy"

Přad 4

Přad 3

Přad 2