tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Milí přátelé kocourka Vašíka von Úvaly, obrovské díky vám všem za podporu léčení Vašíka z Úval (přesněji z Přišimas). A musím vám sdělit báječnou zprávu: Vašík už není... Ne snad proto, že by zemřel nebo se ztratil. Prostě proto, že, jak se včera ukázalo, není to žádný Vašík, ale Karlík a má své milující majitele, manžele Slukovi, kteří bydlí v Přišimasech poblíž místa jeho nalezení. Včera se byli v našem útulku podívat a poznali jej a on poznal je! A tak už je nyní zase doma, jen ven už nebude moci chodit. A ve středu jej povezou na kontrolu k Dr. Daškovi a pak se uvidí co dál.

V N1

Jak to všechno bylo? Jejich soused, který Karlíka dobře znal a když se před týdnem ztratil, pomáhal jim jej hledat, se od své známé, která zase zná PSOZ dověděl, že máme na FB nějakého zraněného kocourka z Přišimas. Hned sebral sousedy a přijeli do útulku Kocour Felix. A shledání bylo opravdu dojemné... Vyfotila jsem je aspoň na mobil (omluvte kvalitu) a i to, jak si paní Sluková bere od kolegyně Jany instrukce ke kocourkově léčbě.

V N2

Tak nyní jen držme palce, ať vše dobře dopadne a Vašík/Karlík je opravdu zdravý a ať vidí alespoň na to jedno očičko. A vzhledem k tomu, že jste byli tak úžasní a finančně přispěli nemalou měrou na kocourkovo léčení, zaplatíme jeho léčbu až do konce my, protože majitelé by na to zřejmě neměli, opravdu na tom nejsou moc dobře.

A mimochodem - ten pán co ho našel si nakonec zaslouží díky. Jednak tím, že kocourka nezavezl na nějakou obyčejnou vesnickou veterinu - díky tomu, že nakonec zavolal nám, se Vašík dostal nejprve do Stodůlek a pak k dr. Daškovi  a nakonec asi bude pacientem dr. Beránka. Navíc ten drahý dům nás zmátl, ale pán na tom zjevně není zas tak dobře, protože dům je právě v prodeji. Takže díky i jemu.

Krásné babí léto vám všem přejí lidé i kočičáci z Kocoura Felixea Hanka Janišová!