tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

logo pomahame 1

Milí přátelé kočiček a kocourků,

chceme Vás moc poprosit o opravdu nenáročnou (ale velmi cennou) pomoc při hlasování pro naši akci Tvoříme s Felixem v kočičím útulku kocour Felix v Klecanech. Tato akce je nominována do soutěže Pomáháme s Providentem a má šanci, když nakliká hodně našich příznivců, n ám přinést několika tisícový příspěvek na provoz našeho útulku Kocour Felix.

Jedná se o tvoření, hraní si, a povídání si o kočkách, které se bude konat 3. listopadu od 17 hodin v našem útulku.

Díky vaší pomoci máme šanci nasbírat více hlasů, než ostatní soutěžící subjekty (přihlášeno jich je dalších 20, takže každý hlas bude potřeba ;-)), abychom získali nejlépe 1. místo a dostali 15 000 Kč pro naše kočičky. (2.-.3. místo 10 000 Kč)

ZDE Vám zasílám odkaz, přes který prosím hlasujte ve prospěch naší akce.

 

 

Klikněte  na výše uvedený odkaz a hlasujte prosím kliknutím na zelené tlačítko vpravo  ,, TO MĚ BAVÍ ''  naší akce.

1 hlasující má právo hlasovat pouze 1x  a hlasuje se  POUZE JEDNÍM   způsobem -  buď přes Váš facebooknebo přes přihlášení na www.pomahamesprovidentem.cz, pokud zde nejste registrovaní, tak využijte odkazu níže (po založení stačí aktivovat odkaz z emailu a potom už jen kliknete na ,, to mě baví ´´ u naší akce Tvoříme s Felixem) :

 
 

Jinak by hrozilo až vyřazení naší akce z hlasování kvůli tzv. falešným hlasům.

Hlasujeme od 16.10. - 31.10., hlasujte prosím průběžně ( nejlépe z domova a ne všichni z práce, kde je více lidí než PC, bylo by zde riziko, že by hlasy byly zaznamenány jako falešné a byly by poté odmazány)  a nenechávejte to až na konec hlasování.

 

Rozšiřte prosím i mezi ostatní ( známí, rodinu, kamarády, spolupracovníky , ...), aby nám pomohli hlasováním k výhře :)

 

Moc Vám děkujeme za pomoc!

  
Kočičky i lidé z útulku Kocour Felix Pražského spolku ochránců zvířat